Moana kostīms meitenei

Saģērbies kā jaunā Disneja princese Moana ar šiem jaunajiem Polinēzijas stila Moana kostīmiem .

Disneja filmā Moana ir drosmīgā cilts priekšnieka (Tui) 16 gadus vecā meita, kas dzīvo Klusā okeāna dienvidu dienvidu (Okeānijas) apdullināšanas un savvaļas salās. Lai arī viņas tēvs aizliedz viņai kuģot dziļos ūdeņos, Moana zinātkāre liek iedziļināties okeāna milzīgumā, lai kopā ar savu cūku Pua un smieklīgo gaili Heihei dzīvotu aizraujošus piedzīvojumus. Ceļojuma laikā viņa tiekas ar padievu Maui, kurš ar savu jaudīgo maģisko āķi palīdz viņai saskarties ar jūras radījumiem no senās folkloras.

Moana kostīms ietver tops oranžā un sarkanā krāsā ar cilts izdrukām, kā arī salmu svārkus ar polinēziešu stila audumu baltā, krēmkrāsā un gaiši brūnā krāsā. Moana arī mīl nēsāt savas apbrīnojamās brunetes cirtas, kuras viņa rotā ar krāsainu ziedu.

Funidelijā jūs atklāsit plašu Moana un Maui kostīmu izvēli bērniem, ar kuriem jaunākie var spēlēties un attīstīt iztēli.

Ja vēlaties starp jaunajām noskaidrot vienu no visvairāk vēlamajām dāvanām, nevilcinieties un iegādājieties Moana Disneja tērpu un neapstājieties piedzīvojumā!

https://www.funidelia.lv/carrito
Kārtot pēc:
: 4 atrastie produkti
Īsumā:
Jūsu meklēšana:
    Top