Alise Brīnumzemes kostīmos

Nāciet kopā ar mums fantāziju pasaulē, kur viss ir iespējams… un kur arī viss ir mazliet traks! Iegremdieties Luija Kerola stāstā ar šiem Alises Brīnumzemē kostīmiem un dzīvojiet bezgalīgus piedzīvojumus ar visiem tā varoņiem.

Starp mūsu filmas " Disneja kostīmi" Alisa Brīnumzemē izvēli atradīsit dažādas Alises kostīmu versijas sievietēm un meitenēm, sākot ar saldu Alises kostīmu, kurā attēlota zila kleita un balts priekšauts, līdz nedaudz seksīgākam Alises kostīmam. Un, protams, atrodiet kostīmus visām personāžām, kuras viņu pavada viņas piedzīvojumos: Češīras kaķim, Baltajam trusim, Trakajai haterai un Sirsnu karalienei un viņas karavīriem.

Un mēs zinām, ka jums patiks visi mūsu Mad Hatter kostīmi neatkarīgi no tā, vai izvēlaties klasisko versiju, kuru iedvesmojusi Disneja filma vai Džonija Depa kostīms no jaunākajām Tima Burtona filmām.
Arī mūsu Alise Brīnumzemē tērpu atlasē ir ļaunā sirsniņu karaliene ar savu skeptru, niecīgo vainagu un sarkanās un melnās sirds kleitu. Atklājiet visas versijas, kas pieejamas šim tērpam, ieskaitot seksīgākas versijas īpašiem gadījumiem.

Sekojiet Baltajam trusis un iegūstiet bumbu burvju Alises kostīmos!

https://www.funidelia.lv/carrito
Kārtot pēc:
: 26 atrastie produkti
Īsumā:
Jūsu meklēšana:
    Top