Disneja kostīmi bērniem un pieaugušajiem

Atklājiet Disney burvību ar mūsu Disney kostīmiem , jo nekad nav par vēlu sākt piedzīvojumu!

Pilnīgi jauna pasaule, pilna ar jūsu iecienīto Disneja filmu un varoņu kostīmiem: Elsa un Anna no saldētiem, Sniegbaltītes , Skaistuma un zvēra, Pelnrušķītes, Rapunzela, Vaiana kostīmiem ... Mums ir arī kostīmi visiem slavenajiem Disneja neliešiem vai viņu bērni, piemēram, pēcnācēji un pati Maleficent .

Bez Disney Princess kostīmiem jūs atradīsit arī kostīmus citiem Disney favorītiem: Meklējot Nemo, Rotaļlietu stāsts (Vudijs, Buzz, Džesija, plastmasas karavīri), Vinnijs Pūks, Tinkerbell un Alise Brīnumzemē (Mad Hatter un Hearts Queen).

Disneja simpātiskākais raksturs arī mūsu kolekcijā nevar pietrūkt… pārlūkojiet Miki Peles ausis un kostīmus vai Minnie Mouse kostīmus un lokus jaukam kostīmam, kas lieliski der jebkurai ballītei.

Esiet mūsu viesis! Sarīkojiet autentiskus Disneja grezno mielastu ar smieklīgākajiem Disneja kostīmiem pieaugušajiem un bērniem un kļūsti par tavu iecienīto varoni. Funidelia vietnē atradīsit arī milzīgu Disney preču un dāvanu izvēli, kuras patiks jebkuram fanam: t-kreklus, krūzes un funkos un daudz ko citu!

https://www.funidelia.lv/carrito
Kārtot pēc:
: 77 atrastie produkti
Īsumā:
Jūsu meklēšana:
    Top