Disfraces & Accesorios de Princesas Disney

Dzīvojiet pats savu pasaku ar šiem Disney Princess kostīmiem . Šie burvju meiteņu un sieviešu kostīmi piepildīs jūsu sapni, jo jūs nekad neesat pārāk vecs, lai sapņotu!

Kļūsti par princesi, kurai vienmēr esi vēlējies būt, izmantojot šos maģiskos Disneja kostīmus . Mums ir viss diapazons, sākot no mūžīgās klasikas līdz modernākajam.

Ja jums patīk dzīvnieki un dziedāšana, un jums ir draugi, kuri vēlas pievienoties jautrībai, apsveriet mūsu Sniegbaltītes un Septiņu rūķu tērpus . Ja jums ir teicis, ka tu esi skaists gan iekšpusē, gan ārā, un mīli labu grāmatu, mūsu Skaistuma un Zvēra kostīms ir ideāls Disneja princeses kostīms jums.

Mūsu Rapunzel kostīms parādīs jums tās garās kleitas, kuras jūs vienmēr esat gribējuši, un Vaiana kostīms ir lieliski piemērots meitenēm, kas vēlas uzmundrināties. Un, ja jūra ir jūsu otrās mājas, Ariela kostīms ir jums piemērots kostīms. Ja jums patīk sniegavīri un visas lietas ziemā, tad parādieties nākamajā kostīmu ballītē saldētā tērpā kā Elsa vai Anna. Bet, ja jūsu īstā specialitāte ir gulēšana, izmēģiniet mūsu Aurora vai Sleeping Beauty kostīmu vai mūsu Maleficent kostīmu, ja vēlaties, lai jūs būtu pasakas nelietis.

Tagad jums atliek tikai izvēlēties izmēru, un jūsu meiteņu vai sieviešu Disney Princess kostīms būs ceļā. Neaizmirstiet pievienot dažus būtiskus aksesuārus, lai pabeigtu savu izskatu, jo ko Pelnrušķīte darītu bez viņas stikla čībām?

Ja jums ir maza meitene, kas aizraujas ar princeses pasauli, palīdziet viņai rīkot pašas rīkotu ballīti vai Disneja princeses dzimšanas dienu: atrodiet šķīvjus, salvetes, krūzes, vītnes, piñatas un daudzus citus princeses ballīšu rotājumus .

Visas Disneja princeses jūs gaida Funidelia, lai jūs varētu uzņemties galveno lomu un likt viņu stāstiem atdzīvoties.

https://www.funidelia.lv/carrito
Kārtot pēc:
: 57 atrastie produkti
Īsumā:
Jūsu meklēšana:
    Top