Oficiālās Harija Potera nūjas

Lumos , Alohomora , Wingardium Leviosa vai Expecto Patronum ir dziedājumi, kas netiks turēti noslēpumā, pateicoties šīm Harija Potera nūjām . Ja jūs nezināt, ko darīt, gaidot jūsu Cūkkārpas vēstuli, praktizējiet maģiskās pasaules slavenākās burvestības ar Harija Potera, Hermiones, Rona, profesora Snape un pat Voldemorta zizli.

Funidelia mums ir visas Harija Potera un Fantastisko zvēru nūjiņas, lai jūs varētu tos pievienot savai kolekcijai, lai pabeigtu savu Harija Potera kostīmu . Nebūs drausmīga burvja, kurš var jums pretoties ar vienīgo Eldera zizli . Ar Hermiones zizli jūs būsit superzvaigzne, izrunājot Wingardium Leviosa . Un, ja, tāpat kā mēs, jūs esat drosmīgi un domājat, ka vārda baidīšanās tikai palielina bailes no tā, kuru sauc ar šo vārdu, satveriet sev Voldemorta zizli un parādiet visiem, ka varat būt viens no spēcīgākajiem burvju burvjiem bez maģiskās pasaules bez " iet prom ".

Mums ir plašs oficiālo Harija Potera dāvanu un izstrādājumu klāsts, kas priecē ikvienu podnieka galvu . Sākot ar Grifindora, Slytherin ... tunikām un beidzot ar visām Harija Potera nūjām. Tajā skaitā arī iededziet Harija Potera nūjas, lai jūsu burvestības vienmēr izskanētu pareizi, un lai neviens nedomātu, ka esat tikai ķenga .

Neļaujiet nevienam jums uzlikt Confundus burvestību! Pērciet savu Harija Potera zizli vai jebkuru citu varoni, kas jums patīk visvairāk!

https://www.funidelia.lv/carrito
Kārtot pēc:
: 24 atrastie produkti
Īsumā:
Jūsu meklēšana:
    Top