Mazās nāriņas Ariela kostīmi

Vai esat kādreiz domājuši, kas būtu dzīvot zem jūras? Šie Arielas mazās nāriņas kostīmi varētu tikai jums palīdzēt to uzzināt! Viņi ir oriģinālākie nāru kostīmi jūrās.

Mūsu Ariela kostīmi liks justies kā Disneja mazajai nāriņai, sapņojot par piedzīvojumiem, kas parādīti iepriekš redzētajā pasaulē. Bet neuztraucieties, mēs neesam tādi kā jūras ragana, tāpēc mēs nelūgsim jūs atteikties no balss par savu Mazo nāriņu kostīmu!

Šim meiteņu un sieviešu kostīmam ir spīdīgi tirkīza svārki ar pilnību apakšā, kas atdarina zivtiņu. Lavandas augšdaļa izceļ garo, sarkano parūku, tāpēc noteikti iegādājieties tādu, lai jūs varētu būt Disneja filmas Ariela dzīvais attēls.

Bez Mazās nāriņas kostīmiem mums ir arī Disneja Ursulas kostīmi - ļaunā ragana no jūras dzīlēm, kas Disneja filmā māca Arielam atteikties no balss, lai atdalītu karali Tritonu. Disneja Ursula kostīmā ir melni un purpursarkani svārki un īsa, baltu matu parūka.

Atrodiet perfektus Disney Princess Ariel kostīmus meitenēm un sievietēm no Disney The Little Mermaid, kā arī tērpus, kuru pamatā ir oriģinālā pasaka.

Izklaidējieties un dzīvojiet tūkstošiem piedzīvojumu zem jūras!

https://www.funidelia.lv/carrito
Kārtot pēc:
: 2 atrastie produkti
Īsumā:
Jūsu meklēšana:
    Top